D.U.K.


Kategorija D.U.K. (dažnai užduodami klausimai) skirta greitai ir efektyviai suteikti atsakymus į dažniausiai pasitaikančius vartotojų klausimus, taip padedant jiems rasti reikiamą informaciją be papildomos pagalbos.

Kontaktai

Keliaujant dažnai susiduriame su informacijos paieškos sunkumais, nors gyvename technologijų pažangos amžiuje. Paradoksalu, tačiau kuo daugiau turime prieigos prie turizmo informacijos, tuo daugiau laiko sugaištame ją ieškodami. Peržiūrime daugybę svetainių, skaitome daugybę atsiliepimų ir rekomendacijų, o kartais net suabejojame informacijos patikimumu. Siekiant supaprastinti šį procesą, sukūrėme „MyTravis“ svetainę. Čia galite patogiai ir greitai rasti visą svarbią informaciją apie lankytinas vietas Lietuvoje ir Europoje. „MyTravis“ yra jūsų patikimas informacijos šaltinis, padedantis sutaupyti laiką ir užtikrinantis, kad kelionės planavimas būtų lengvas ir malonus.

Kiekvienas Lietuvos didmiestis turi savo gerai žinomas turistines vietas, kurios nuolat traukia lankytojus. Tačiau situacija yra kitokia mažesniuose miesteliuose, kaimuose ir bendruomenėse, kur turizmui dažnai skiriama mažai arba visai neskiriama dėmesio. Mūsų tikslas yra išsamiai išplėsti Lietuvos lankytinų vietų sąrašą. Siekiame ne tik palengvinti kelionių planavimą, bet ir paskatinti atrasti gražiausius, įdomiausius, istorinius ir seniai užmirštus mūsų krašto kampelius. „MyTravis“ svetainėje rasite vertingą informaciją apie šias vietas, padedančią suplanuoti daugybę nuostabių turistinių maršrutų. Tai užtikrins, kad jūsų kelionės ne tik praturtintų naujomis žiniomis, bet ir suteiktų malonių įspūdžių bei ilgalaikių prisiminimų.

Taip, visa informacija, pateikiama „MyTravis“ svetainėje, bus prieinama vartotojams visiškai nemokamai. Mes siekiame užtikrinti, kad kiekvienas keliautojas turėtų galimybę lengvai ir be jokių papildomų išlaidų susipažinti su išsamiais Lietuvos ir Europos lankytinų vietų aprašymais, turizmo maršrutais bei naudinga kelionių planavimo informacija. Mūsų tikslas yra suteikti prieinamą ir vertingą turinį, kad kelionės būtų kuo paprastesnės ir malonesnės. Naudodamiesi „MyTravis“, galėsite laisvai planuoti savo keliones, atrasti naujas vietas ir mėgautis nepamirštamais įspūdžiais, neturėdami rūpintis papildomais mokesčiais už informaciją.

Kiekviena minėta įstaiga, įkėlusi savo teikiamas paslaugas į „MyTravis“ svetainę, pateiks tiek kontaktinę informaciją, tiek tiesioginę nuorodą į pagrindinį puslapį, kuriame galėsite atlikti norimą rezervaciją. SVARBU: Mes nesame tarpininkai ir netaikome papildomų rezervacijos mokesčių.

Kiekvienas gali prisidėti prie projekto plėtros. Svetainėje rasite vartotojų prisijungimo sistemą, kuri suteiks galimybę įkelti asmenines aplankytų vietų nuotraukas į „MyTravis“ žemėlapį. Tokiu būdu, padėsite kitiems keliautojams sužinoti daugiau vaizdinės informacijos apie įvairias lankytinas vietas. Kuo daugiau nuotraukų – tuo daugiau įkvėpimo kitiems pamatyti tai savo akimis!

„MyTravis“ svetainėje įdiegta komentarų funkcija. Tai reiškia, jog paspaudus ant kiekvienos lankytinos vietos, muziejaus, pramogų, maitinimo ar apgyvendinimo įstaigos ikonėlės, galėsite parašyti asmeninius atsiliepimus. Taip pat galėsite pažymėti, ar Jums patiko ta vieta.