Garsų gaudyklė


eyes

52

check

2

heart

5

5 iš 5
(2 atsiliepimų)

Juodkrantės sengirėje poilsiautojus pasitinka įspūdinga megafoną primenanti garsų gaudyklė. 

Šaltinis: www.visitneringa.com

Informacija

  • information

    Lankytinos vietos

Dalintis:
Juodkrantės sengirėje poilsiautojus pasitinka įspūdinga megafoną primenanti garsų gaudyklė. Šis trijų metrų aukščio ir tokio paties ilgio medinis objektas turi siaurąją ir plačiąją angas. Pridėjus ausį prie siaurosios angos ar įžengus į plačiąją, galima klausytis sugautų miško garsų ir mėgautis supančia aplinka. Tiesa, tam penkių minučių neužteks, įžengus į plačiąją gaudyklės angą, reikėtų pabūti apie pusvalandį, tik tada išgirsite daugybę plika ausimi negalimų suvokti miško garsų. Medinis prietaisas juos sugauna, sustiprina garsą viduje, tad galima mėgautis miško simfonija labiau nei šiaip vaikščiojant mišku. Toks ir yra garsų gaudyklės tikslas – lankytojams suteikti galimybę patirti naujus įspūdžius,
sustiprinti pojūčius, pajusti aplinką. Garsų gaudyklę rasite šiaurinėje Juodkrantės dalyje, ties Gintaro įlanka nuo pagrindinio kelio Smiltynė – Nida pasukę į dešinę, į mišką. Paėję kelis šimtus metrų, ties keliukų išsišakojimu pasukite į kairę, būtent ten, miško proskynoje, ir pastatytas įrenginys. Kelio kryptį Jums rodys rodyklės su miniatiūrinėmis gaudyklės kopijomis. Beje, miško takas, kuriuo keliausite, kadaise vokiečių buvo vadintas Bloksbergo promenada. Šalia objekto pastatytas informacinis stendas su QR kodais, kuriuos nuskaičius išmaniaisiais telefonais galima pasiklausyti paukščių giesmių. Garsų gaudyklę sukūrė ir pastatė Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos darbuotojai.
Radote klaidą? Praneškite


TOP lankytinos vietos

Kategorija „Top lankytinos vietos“ kviečia atrasti pačias populiariausias ir įspūdingiausias vietas, kurios privalo būti kiekvieno keliautojo sąraše.

Daugiau vietų aplankyti