Energetikos ir technikos muziejus


eyes

189

check

6

heart

7

5 iš 5
(3 atsiliepimų)

Susipažinkite su Energetikos ir technikos muziejuje veikiančiomis nuolatinėmis ekspozicijomis: Virsmo sale, Energetikos, Pramonės ekspozicijomis, „Technikos mokslas ir technika vaikams“ bei stogo terasa. Energetikos ir technikos muziejus – šeimoms draugiška įdomaus laisvalaikio erdvė, kur po vienu stogu telpa unikalus industrinis paveldas, interaktyvus mokslo pažinimas ir kultūros renginiai.

Dalintis:
Susipažinkite su Energetikos ir technikos muziejuje veikiančiomis nuolatinėmis ekspozicijomis: Virsmo sale, Energetikos, Pramonės ekspozicijomis, „Technikos mokslas ir technika vaikams“ bei stogo terasa. Energetikos ir technikos muziejus – šeimoms draugiška įdomaus laisvalaikio erdvė, kur po vienu stogu telpa unikalus industrinis paveldas, interaktyvus mokslo pažinimas ir kultūros renginiai. Nuo 2023 m. Energetikos ir technikos muziejus vykdo veiklas Liepkalnio vandens saugykloje – 1916 m. po kalnu įrengtoje šimtametėje vandens saugykloje, kuri iki šiol buvo uždara ir saugoma. Energetikos ir technikos muziejuje organizuojamos apžvalginės ir teminės ekskursijos, edukacinės programos bei kūrybinės dirbtuvės
įvairaus amžiaus moksleiviams. Edukacinių užsiėmimų metu ugdomas dalyvių kūrybiškumas, žingeidumas, per praktines užduotis gilinamos ir įsisavinamos naujos gamtos bei techninių mokslų žinios. Dalį edukacinių programų galima užsakyti per Kultūros paso sistemą. Šiuo metu muziejuje veikia naujausia ekspozicija, Virsmo salė, kurios plotas siekia 1000 kv. m, įrengta 6 metrai po žeme, ir eksponuojanti dvi dešimtis energiją generuojančių eksponatų. Energetikos ir technikos muziejus įsikūręs pirmosios viešosios Vilniaus miesto elektrinės gamybinėse patalpose. Elektrinė savo darbą pradėjo 1903 m. vasario 14 d. Muziejaus simbolis – alegorinė skulptūra „Elektra“, puošianti pastato bokštelį.
Radote klaidą? Praneškite


TOP lankytinos vietos

Kategorija „Top lankytinos vietos“ kviečia atrasti pačias populiariausias ir įspūdingiausias vietas, kurios privalo būti kiekvieno keliautojo sąraše.

Daugiau vietų aplankyti