Sartų apžvalgos bokštas


eyes

156

check

5

heart

6

5 iš 5
(5 atsiliepimų)

Įsikūręs ant Sartų ežero kranto, Sartų ežero apžvalgos bokštas suteikia lankytojams galimybę grožėtis nuostabiu ežeru iš viršaus ir išbandyti savo aukščio baimės ribas. Privataus finansavimo dėka pastatytas bokštas turi 33 metrų aukštyje įrengtą dengta apžvalgos aikštelę.

Informacija

  • information

    Apžvalgos bokštai

Dalintis:
Įsikūręs ant Sartų ežero kranto, Sartų ežero apžvalgos bokštas suteikia lankytojams galimybę grožėtis nuostabiu ežeru iš viršaus ir išbandyti savo aukščio baimės ribas. Privataus finansavimo dėka pastatytas bokštas turi 33 metrų aukštyje įrengtą dengta apžvalgos aikštelę. Nors jo architektūra yra paprasta, patirtis, kurią jis siūlo, yra nepakartojama. Lipdami siaurais ir statčiais spiralės formos laiptais, lankytojai gali jausti jaudulį ir išbandyti savo galimybes. Tiems, kuriems aukštis yra baugus, yra keturios tarpinės apžvalgos aikštelės, kuriose galima pailsėti ir pasimėgauti vaizdu. Aukščiausiame taške lankytojų laukia suolas ir Sartų regioninio parko informacinis stendas. 36 metrų
aukščio bokštą 2006 metais pastatė UAB „Rokiškio sūris“. Kaip nurodo pavadinimas, iš Sartų ežero apžvalgos bokšto galima pasigėrėti ketvirtu pagal dydį Lietuvoje Sartų ežeru. Ežeras yra prieš tūkstančius metų buvusių ledynų palikimas. Išsišakojęs kaip medis, Sartų ežeras turi pačią ilgiausią kranto liniją šalyje, o viena iš septynių ežere esančių salų puikiai matoma iš bokšto. Naudodami tokius raktinius žodžius kaip Sartų ežero apžvalgos bokštas, nuostabūs ežero vaizdai, išbandyti aukščio baimę, tarpinės apžvalgos aikštelės, Sartų regioninis parkas, kvapą gniaužiantys vaizdai, ši vieta yra būtina aplankyti kiekvienam, tyrinėjančiam Lietuvos gamtos grožį.
Radote klaidą? Praneškite


TOP lankytinos vietos

Kategorija „Top lankytinos vietos“ kviečia atrasti pačias populiariausias ir įspūdingiausias vietas, kurios privalo būti kiekvieno keliautojo sąraše.

Daugiau vietų aplankyti