Dūkštos pažintinis takas


eyes

51

check

0

heart

1

0 iš 5
(0 atsiliepimų)

Takas įrengtas Dūkštos upelio pakrantėse. Tako tikslas – parodyti lankytojams natūralius gamtinius ir kultūrinius lobius, slypinčius visai šalia mūsų sostinės. 

Šaltinis: www.vrtic.lt

Informacija

  • information

    Pažintiniai takai

Dalintis:
Dūkštos pažintinis takas Pradėkite savo kelionę ties pat Dūkštų ąžuolyno pažintinio tako, kuris greitai tapo populiariu tarp gamtos mėgėjų, pradžios tašku. Šis žavingas maršrutas, išsidėstęs netoli automobilių stovėjimo aikštelės, pasiekiamos iš Buivydų krypties, kviečia gamtos mylėtojus leistis į įsimintiną kelionę miško ir pievų takais. Kelionė skirta tiems, kuriuos traukia natūralios gamtos grožis ir norintiems patirti autentiškus gamtos vaizdus. Maršrutas pasižymi minimalia rekreacine infrastruktūra, įskaitant suoliukus, laiptus, informacinius stendus ir rodykles, padedančias lankytojams mėgautis ramybe bei gamtos teikiamu grožiu. Keliaudami šiuo pažintiniu taku, patikėkite mūsų rodyklėmis – jos užtikrins, kad nepasiklystumėte ir visada
žinotumėte, kurios gamtos perlos laukia Jūsų kelyje. Apsilankykite trijuose įspūdinguose piliakalniuose – Bradeliškių, Karmazinų ir Buivydų – ir pasigrožėkite kvapą gniaužiančiomis Dūkštų bei Karmazinų atodangomis, didžiuliais akmenų rieduliais upelyje ir amžiais nuspalvintais ąžuolais. Be to, išbandykite savo vikrumą, lipdami į stačius Dūkštos upės pakrantės kalnus. Kiekvienas lankytinas objektas pasitiks Jus su išsamiais informaciniais stendais, kurie praplečia Jūsų žinias apie šią unikalią vietovę. Atminkite, kad šis takas reikalauja fizinių pastangų dėl įvairių stačių šlaitų. Būtina rinktis patogią avalynę ir pasiruošti aktyviam žygiui. Ypač atidžiai prižiūrėkite vaikus, kad jie išsaugotų saugumą, žavėdamiesi gamtos grožiu.
Radote klaidą? Praneškite


TOP lankytinos vietos

Kategorija „Top lankytinos vietos“ kviečia atrasti pačias populiariausias ir įspūdingiausias vietas, kurios privalo būti kiekvieno keliautojo sąraše.

Daugiau vietų aplankyti