Kupiškio liaudies meno studija „Židinys“


eyes

119

check

1

heart

4

5 iš 5
(1 atsiliepimų)

Kupiškio liaudies meno studija „Židinys“ yra unikali vieta, kurioje nuolat vyksta tautodailininkų ir meno kūrėjų parodos.

Šaltinis: www.infokupiskis.lt

Dalintis:
Kupiškio liaudies meno studija „Židinys“ yra unikali vieta, kurioje nuolat vyksta tautodailininkų ir meno kūrėjų parodos. Šioje studijoje galite pamatyti įvairių meno formų eksponatus, įskaitant tapybos darbus, metalo dirbinius, vyteles, austas juostas, karpinius ir medžio drožinius. Studija taip pat siūlo edukacijas, skirtas visiems norintiems sužinoti daugiau apie tautodailę ir liaudies meną. Liaudies meno studija „Židinys“ yra atvira lankytojams kiekvieną šeštadienį nuo 10 iki 13 val. Čia galėsite ne tik pamatyti įvairių kūrinių parodas, bet ir įsigilinti į jų kūrimo procesą bei istoriją. Apsilankymas šioje studijoje yra puiki galimybė praturtinti savo kultūrinį žinojimą ir atrasti naujus įkvėpimo šaltinius. Aplankykite Kupiškio liaudies meno studiją „Židinys“ ir atraskite lietuviškos tautodailės grožį bei įvairiapusiškumą!
Radote klaidą? Praneškite


TOP lankytinos vietos

Kategorija „Top lankytinos vietos“ kviečia atrasti pačias populiariausias ir įspūdingiausias vietas, kurios privalo būti kiekvieno keliautojo sąraše.

Daugiau vietų aplankyti